KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7951556
nr 795 1556
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Blandteknik, Erik Höglund (1932-1998), Signerad 1976, "Krypande Albin"
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:21:32
26/11 23:24:14
29/11 20:54:13
150 kr
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund